Nowa maszyna – Konica Minolta AccurioPress C6085

//Nowa maszyna – Konica Minolta AccurioPress C6085

Nowa maszyna – Konica Minolta AccurioPress C6085

Sukces w biznesie nie przychodzi z dnia na dzień i MY doskonale o tym wiemy! Wiemy również, że stanie w miejscu nie przynosi efektów, dlatego ciągle staramy się rozwijać pod względem wiedzy, jak również sprzętu.

Jako jedni z pierwszych w Polsce nabyliśmy najnowszą i najbardziej zaawansowaną maszynę na rynku – Konica Minolta AccurioPress C6085.

➡️ STABILNOŚĆ KOLORYSTYCZNA – system posiada jeden z najlepszych parametrów określających odchyłkę kolorystyczną w tekście 1 – 1000 str. Z obecnych na rynku systemów produkcyjnych w technologii suchy toner: deltaE=4,0.

➡️ BANER – system będzie umożliwiał druk baneru o długości 1200 mm simplex i 750mm w automatycznym DUPLEX!

➡️ RÓŻNORODNE MEDIA – system posiada zmiany technologiczne jak i softowe, które umożliwiają druk w specjalnych mediach m.in. papier ze strukturą, sztywne media czy koperty (również z okienkiem).

➡️ PRODUKTYWNOŚĆ – system poza nadzwyczajną produktywnością tj. maksymalne obłożenie w skali miesiąca to 1,5mln wydruków A4, szybkość druku 85 str. A4/min i 43 str. SRA3+/min i brak wrażliwości w wydajności produkcji na różnicę w gramaturach mediów, czyli system rzeczywiście nie zwalnia przy wysokich gramaturach w ogóle, co więcej obsługuje ich zakres od 52 – 400 g!

➡️ AUTOMATYCZNE PASOWANIE ORAZ ZARZĄDZANIE KOLOREM – jest to nowość, na którą czekali chyba wszyscy użytkownicy systemów produkcyjnych! Jest to system, który całkowicie w sposób automatyczny bada każdą jedną stronę pod kątem pasowania oraz anallizują kolorystykę całego arkusza w sposób w pełni automatyczny i w trakcie druku!

Nasz park maszyn powiększa się, co nas niezmiernie cieszy i dodanie energii do dalszej pracy!

By | 2018-03-19T12:05:34+00:00 marzec 19th, 2018|News|0 komentarzy