Loading...
Poznaj nas 2020-08-26T10:51:45+00:00

Drukarnia z przyszłością.

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, które umożliwiają nam szybkie oraz fachowe realizowanie zamówień Klientów. Oferujemy ulotki, wizytówki, notesy, plakaty, a także wielkoformatowe reklamy w postaci billboardów czy banerów.

Portfolio

Reklama Zewnętrzna

Drukujemy na solvencie na każdym materiale przeznaczonym do ekspozycji zewnętrznej i wewnętrznej,

Witryny
Sklepowe

Oferujemy pomoc w projektowaniu, montażu, demontażu witryn sklepowych na terenie całej Europy. Swoje możliwości możemy zaprezentować w naszym rozbudowanym portfolio.

Oklejanie Samochodów

Aplikacja folii z treściami reklamowymi na samochodach osobowych oraz ciężarowych.

Znakowanie Produktów

Oferujemy różnego rodzaju akcesoria biurowe i domowe, narzędzia, elektronikę, torby, a nawet galanterię skórzaną z możliwością znakowania ich wedle potrzeb.

Materiały POS

Możemy rozróżnić materiały POS twarde (kasetony, regały, kosze zasypowe) oraz miękkie (bazujące na papierze/kartonie, jak wobblery).

Stoiska Reklamowe

Stojaki reklamowe, standy i trybunki z dowolną grafiką i o dowolnym kształcie do ekspozycji zewnętrznej i wewnętrznej. Wykonanie stalowe lub kartonowe.

Zacznij liczyć zyski, dzięki wybranej przez Ciebie ofercie!

Druki cyfrowe i offsetowe

Posiadamy własny park maszynowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom ceny producenta, szybkie terminy realizacji oraz wysoką jakość naszych produktów. Produkcji pilnujemy od samego początku przy składaniu plików do druku, dzięki czemu unikamy błędów i komplikacji. Posiadamy szerokie doświadczenie w druku, co pozwala nam do każdej produkcji podchodzić indywidualnie, aby najlepiej dopasować naszą ofertę do potrzeb danego Klienta.

DRUKUJEMY: plakaty do formatu B0, ulotki, wizytówki, katalogi szyte/klejone PUR, broszury, materiały wyborcze, bannery, zaproszenia, karty MENU.

Możemy zacząć produkcję od 1 sztuki !

Możemy zacząć produkcję od 1 sztuki!

Reklama zewnętrzna

Zdjęcia przedstawiają napis przestrzenny wykonany ze styroduru malowanego na biało wraz z konstrukcją aluminiową lakierowaną i odpowiednio dociążoną płytami betonowymi. Całość dowieźli i zamontowali na miejscu nasi monterzy.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani podobnymi realizacjami prosimy o kontakt z Panem Dawidem Witkowskim: 511 555 536, dawid.w@conceptad.pl i bardzo chętnie Państwu doradzimy oraz przygotujemy kalkulację wraz ze specyfikacją techniczną.

Dawid Witkowski
e-mail: dawid.w@conceptad.pl
mobile: 511 555 536

0
Wydrukowanych Projektów
0
Przelotów na maszynach
0
Godzin Doświadczenia

Agencja Reklamowa,
jakich mało.

Wygrywamy pomysłem!

Posiadamy gadżety na każdą okazję: począwszy od programów lojalnościowych, poprzez promocję nowej marki, imprezy targowe, na uroczystościach oraz imprezach branżowych skończywszy.

Gadżety biurowe

Idealne na prezent, wyposażenie biura i oczywiście promowania marki – nasze gadżety reklamowe to najwyższa jakość wykonania oraz ogromna różnorodność.

Przekonaj się

Ceramika

Sprzedażą ceramiki reklamowej zajmujemy się od początku naszej działalności. W tym okresie sprzedaliśmy niezliczoną ilość kubków z logo, filiżanek, zestawów kawowych i szkła reklamowego.

Przekonaj się

Odzież reklamowa

W swojej ofercie posiadamy odzież reklamową, między innymi: koszulki t-shirt i polo, bluzy,koszule, polary, kurtki, bezrękawniki, spodnie i spodenki, czapeczki i daszki.

Przekonaj się

Concept Advertising – ul. Dębowa 23B, 32-020 Wieliczka