Poligrafia 2021-02-26T09:00:35+00:00
Loading...

Posiadamy własny park maszynowy.

Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom ceny producenta, szybkie terminy realizacji oraz wysoką jakość produktów. Produkcji pilnujemy od samego początku przy składaniu plików do druku, co pozwala nam uniknąć błędów i komplikacji.

W swojej ofercie posiadamy druk cyfrowy, solventowy, czy offsetowy. Pozwala to nam podchodzić do każdej produkcji indywidualnie, aby najlepiej dostosować naszą ofertę do potrzeb klienta. Możemy wyprodukować między innymi:

wizytówki
wizytówki UV 3D
wizytówki złocone
wizytówki multiloft
ulotki
plakaty
katalogi szyte
katalogi klejone PUR
notesy
naklejki

etykiety
teczki reklamowe
papiery firmowe
zdrapki
bilety, zaproszenia
kartki świąteczne
kalendarze
pudełka, opakowania

Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa wszelkiego rodzaju projekty graficzne: tworzymy dla naszych klientów pełną księgę znaku oraz identyfikację wizualną. Projektujemy i przygotowujemy do druku wszelkiego rodzaju wymienione materiały.

projekty graficzne
logotypy
baza zdjęć
strony internetowe

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy jest to najlepszy rodzaj druku dla niskich nakładów oraz dla prac personalizowanych, na których umieszczane są odmienne dane na każdym osobnym wydruku jak na przykład zaproszenia czy kody kreskowe. Nasza maszyna do druku cyfrowego – Konica Minolta Accurio Press C6085, dzięki swojej zaawansowanej technologii, pozwala na realizację zleceń poligraficznych pod kątem jakościowym na poziomie druku offsetowego.

Druk offsetowy

Druk offsetowy to opcja stosowana przeważnie przy dużych nakładach. Jest to technika tzw. druku płaskiego, co oznacza, iż poszczególne elementy matrycy drukarki offsetowej znajdują się na jednakowym poziomie. Druk ten wykorzystuje zatem zjawisko wzajemnego odpychania się czynników niedrukujących i drukujących. Za pomocą tej technologii możliwe jest realizowanie wydruków względnie tanio i szybko. Szczególnie ma to zastosowanie w przypadku dużej ilości odbitek.

Druk wielkoformatowy (solwentowy)

Druk wielkoformatowy to inaczej solwentowy druk cyfrowy, czyli nowoczesna technologia stosowana do produkcji form drukowanych na materiale banerowym, folii i papierze. Ta technika stosowana jest bardzo często do zagospodarowania powierzchni billboardów, do produkcji banerów reklamowych, tablic, szyldów, plakatów, materiałów reklamowych do kasetonów, stojaków, potykaczy, czy też roll-up’ów. Nasza maszyna Roland Versa RF-640 pozwala na druk do szerokości 160cm w najwyższej jakości wynoszącej 1440dpi.

Materiały POS

W swojej ofercie posiadamy również usługi introligatorskie, materiały POS oraz materiały wystawiennicze. Możemy wykonywać różne realizacje, za pomocą których nasi klienci zwiększą sprzedaż swoich produktów, jak na przykład:

roll up
ścianki wystawiennicze

lady promocyjne
flagi, maszty
stojaki
potykacze
konstrukcje reklam
litery przestrzenne
kasetony podświetlane
standy
trybunki
wyspy sklepowe
stoiska
opakowania

Konfekcja i wysyłka

Możemy posegregować i podzielić wysyłkę nawet w w kilka tysięcy miejsc. Jesteśmy zdolni nanosić na paczki indywidualne oznaczenia i dzielić na różnego rodzaju sety, według potrzeb klienta.

PODEJŚCIE DO KLIENTA

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dlatego nasze realizacje są dopracowane.

TERMINO- WOŚĆ

Nigdy nie przekraczamy terminów realizacji ustalonych z naszymi klientami – pracujemy również na nocną zmianę.

SOLIDNOŚĆ

Korzystamy z materiałów najwyższej jakości i nie stosujemy zamienników, co sprawia, iż produkt końcowy jest solidny, trwały i niepowtarzalny.

DOŚWIAD-CZENIE

W branży jesteśmy od 2010 roku, dzięki czemu posiadamy wiedzę i umiejętności pozwalające na realizację najbardziej skomplikowanych zamówień.

Park maszynowy:

Konica Minolta AccurioPress C6085

Roland Versa RF-640

LESKO CF380

Konica Minolta AccurioLabel 230

Summa Cut 120

Scorpio SCR35PL